Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Hällhöst", olja på duk, signerad S. Wallin, ca 81x65 cm

Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"

782408

2020-06-28