Carl Thore Le Monde Granhaga Metallindutri

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL THORE, "Le Monde", takarmaturer, 1 par, guldeloxerad aluminium, Granhaga Metallindutri, 1970-tal, höjd ca 23 cm

Slitage

782412

2020-06-12