Arne Jacobsen Fritz Hansen pall
Closed
2020-06-11
782421
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ARNE JACOBSEN, pall, teak, Fritz Hansen, Danmark, stämpelmärkt FH Denmark, höjd ca 45 cm, diameter ca 33 cm
Bruksslitage, repor, märken