Arne Jacobsen Fritz Hansen pall

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARNE JACOBSEN, pall, teak, Fritz Hansen, Danmark, stämpelmärkt FH Denmark, höjd ca 45 cm, diameter ca 33 cm

Bruksslitage, repor, märken

782421

2020-06-11