Fritz Hansen brickbord

Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord
Fritz Hansen brickbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ HANSEN, brickbord, teak, hopfällbart underrede, 1960-tal, stämpelmärkt, höjd 42, diameter 60 cm

Ingår i temaauktionen "Nordisk Design"

Bruksslitage, fanéravslag i brickans kant

782427

2020-06-21