Vägglampa Luci Srl Italien
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPA, samtida, Luci Srl, Parma, Italien, modell "Sputnik Snodata", stomme i patinerad mässing, ledad ljusarm, böjbar, en ljuspunkt, skärm av svartlackerad metall, längd inkl. skärm ca 77 cm
Bruksslitage, smärre repor, märken
782435
2020-06-11