Vägglampa Luci Srl Italien

Vägglampa Luci Srl Italien
Vägglampa Luci Srl Italien
Vägglampa Luci Srl Italien
Vägglampa Luci Srl Italien
Vägglampa Luci Srl Italien
Vägglampa Luci Srl Italien
Vägglampa Luci Srl Italien
Vägglampa Luci Srl Italien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, samtida, Luci Srl, Parma, Italien, modell "Sputnik Snodata", stomme i patinerad mässing, ledad ljusarm, böjbar, en ljuspunkt, skärm av svartlackerad metall, längd inkl. skärm ca 77 cm

Bruksslitage, smärre repor, märken

782435

2020-06-11