1020 - Möbelbeslag

1020 - Möbelbeslag
1020 - Möbelbeslag
1020 - Möbelbeslag
1020 - Möbelbeslag

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÖBELBESLAG, lite större dekorelement/ornament, ca 80 st, olika stilar, modeller, metaller, ålder och skick, 1800-/1900-tal

Varierande slitage

782438

2020-08-22