Jacob Binck, efter

Jacob Binck, efter
Jacob Binck, efter
Jacob Binck, efter
Jacob Binck, efter

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACOB BINCK, efter, föreställande Gustav Vasa, olja på duk, 1900-tal, 82x68 cm

Smärre slitage

782461

2020-06-12