Pilgrimsflaska

Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska
Pilgrimsflaska

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PILGRIMSFLASKA, porslin, omkring 1900-talets första del, stämplad J. Fischer, Budapest, riklig dekor av bl a blommor och blad samt en sida med motiv män i eka, hänklar, höjd inkl. propp ca 50 cm

782465

2020-06-12