Bojaner och vas Kina

Bojaner och vas Kina
Bojaner och vas Kina
Bojaner och vas Kina
Bojaner och vas Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

BOJANER, VAS, 4 dlr., porslin, Kina, 16/17/18-tal, varierande dekor, höjd ca 15-27 cm

Nagg, Wucaiurnan med omfattande lagning, vasen med avslag

782471

2020-06-12