Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNHÄNGSKÅP, omkring 1800, furu, höjd 73, 56x39 cm

Nyckel samt låskista saknas, skador, lagningar

782475

2020-06-12