Karl Axel Pehrson emalj

Karl Axel Pehrson emalj
Karl Axel Pehrson emalj
Karl Axel Pehrson emalj
Karl Axel Pehrson emalj
Karl Axel Pehrson emalj
Karl Axel Pehrson emalj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K.A Pehrson i plåten, emalj, ca 60x42 cm

Obetyldiga kantskador

782476

2020-06-12