Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

400 EUR

OKÄND KONSTNÄR, 1800-talet, stallinteriör, olja på duk, 31,5x27 cm

782477

2020-06-14