IB Kofod Larsen matgrupp
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
IB KOFOD-LARSEN, matbord, stolar, 4 st, 1960-tal, fanérad i jakaranda, sitsar klädda i svart skinn, bordets höjd 73,5, 150x98, utdragsskivor vardera 73, sitthöjd 48 cm, Citiesintyg finns
Brukslitage
782486
2020-06-12