IB Kofod Larsen matgrupp

IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp
IB Kofod Larsen matgrupp

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

IB KOFOD-LARSEN, matbord, stolar, 4 st, 1960-tal, fanérad i jakaranda, sitsar klädda i svart skinn, bordets höjd 73,5, 150x98, utdragsskivor vardera 73, sitthöjd 48 cm, Citiesintyg finns

Brukslitage

782486

2020-06-12