Ellis Wallin oljemålning

Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELLIS WALLIN (1888-1972): Skärgårdsvy från Bohuslän, signerad Ellis Wallin -60, olja på duk, 54x65 cm

782506

2020-06-12