Lennart Frisk oljemålning

Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART FRISK (1918-1991): "Menton våren 1950", signerad L Frisk, olja på duk, 54x38 cm

782510

2020-06-12