Olof Walfrid Nilsson

Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson
Olof Walfrid Nilsson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): "Gamla Kvarnhjulet Värmland", signerad och daterad Olof W Nilsson 1939, olja på duk uppfodrat på pannå, 52x37 cm

782514

2020-06-15