Georg Jensen kastruller stekpanna
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GEORG JENSEN, 4 delar, Henning Koppel för Georg Jensen, Taverna, märkta Georg Jensen Design HK Denmark, kastrull med lock samt stekpanna, koppar, diameter ca 17-25 cm, smörkastrul diam 9,5 cm, gryta diam ca 25 cm
Bruksslitage, repor
782516
2020-06-16