717 - Stathmos våg

717 - Stathmos våg
717 - Stathmos våg
717 - Stathmos våg
717 - Stathmos våg
717 - Stathmos våg
717 - Stathmos våg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

PERSONVÅG, bemålad och förnicklad metall, märkt Stathmos Fix, 1900-talets första hälft, höjd ca 127 cm

Bruksslitage

782519

2020-08-22