Parti med fotoutrustning 1900-talets mitt
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PARTI med fotoutrustning, 12 dlr, bestående av 9 st kameror, samt 2 st objektiv, samt 1 videokamera, till större del från 1900-talets mitt, olika tillverkare, bland annat: Panasonic, Canon (Canon Eos 500), Nikon (Nikon D80), Minolta (Minolta Dynax 300si) samt Konica
Varierande bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
782527
2020-06-18