Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, mahogny med benavslut och listverk i mässing, höjd 111, 90x42 cm
Bakstycke delvis öppnat (större häl), smärre ytskador
782531
2020-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här