Petrus de Man

Petrus de Man
Petrus de Man
Petrus de Man
Petrus de Man

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETRUS DE MAN (född 1955): Figurkomposition, signerad och daterad i trycket Petrus de Man 2005, serigrafi, motivmått: ca 88x66 cm

Ej examinerad ur ram

782535

2020-06-15