Frans Gard oljemålning

Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning
Frans Gard oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANS GARD (1892-1978): Landskapsmotiv, signerad, olja på duk, 64x93 cm

782536

2020-06-13