Joe Columbo bordslampa
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOE COLUMBO, bordslampa, 1960/70-tal, Husqvarna, plast, höjd 24, diamater 26 cm
Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage
782538
2020-06-28