Takarmatur med prismor

Takarmatur med prismor
Takarmatur med prismor
Takarmatur med prismor
Takarmatur med prismor
Takarmatur med prismor
Takarmatur med prismor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, med prismor, 6 ljuspunkter, förgylld stomme, 1900-talets andra hälft, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 38, diameter 44 cm

Enstaka prismor saknas, några prismor medföljer

782539

2020-06-13