Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
ALESSANDRO MENDINI, "100 % Make-up, no 36", Alessi, Tyskland 1992, vas med lock, dekor av Yoshiki Hishinuma, begränsad upplaga, stämplad och numrerad 03599/10000, höjd 39 cm
782548
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här