Alessandro Mendini vas "100 % Make-up" Alessi 1992

Alessandro Mendini vas
Alessandro Mendini vas
Alessandro Mendini vas
Alessandro Mendini vas
Alessandro Mendini vas
Alessandro Mendini vas
Alessandro Mendini vas
Alessandro Mendini vas
Alessandro Mendini vas
Alessandro Mendini vas

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

ALESSANDRO MENDINI, "100 % Make-up, no 36", Alessi, Tyskland 1992, vas med lock, dekor av Yoshiki Hishinuma, begränsad upplaga, stämplad och numrerad 03599/10000, höjd 39 cm

782548

2020-09-13