Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ALESSANDRO MENDINI, "100 % Make-up, no 4", Alessi, Tyskland 1992, vas med lock, dekor av Yael Applefeld, begränsad upplaga, stämplad och numrerad 00340/10000, höjd 39 cm
Locket med lagning
782553
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här