Alessandro Mendini "100 % Make-up", Alessi 1992

Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini
Alessandro Mendini

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ALESSANDRO MENDINI, "100 % Make-up, no 4", Alessi, Tyskland 1992, vas med lock, dekor av Yael Applefeld, begränsad upplaga, stämplad och numrerad 00340/10000, höjd 39 cm

Locket med lagning

782553

2020-09-13