Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med instrument, färglitografi, signerad Arman, 79/150, pappersstämpel Edition GKM Suede, bladmått ca 76x55 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
782556
2020-06-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner