Fernandez Arman litografi

Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med instrument, färglitografi, signerad Arman, 79/150, pappersstämpel Edition GKM Suede, bladmått ca 76x55 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

782556

2020-06-14