Klubbat för:
700 SEK
1 200 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med instrument, färglitografi, signerad Arman, 125/150, pappersstämpel Edition GKM Suede, bladmått ca 76x56 cm, oramad
782558
2020-06-14