Fernandez Arman litografi

Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med instrument, färglitografi, signerad Arman, 125/150, pappersstämpel Edition GKM Suede, bladmått ca 76x56 cm, oramad

782558

2020-06-14