Gevär Nordafrika

Gevär Nordafrika
Gevär Nordafrika
Gevär Nordafrika
Gevär Nordafrika
Gevär Nordafrika
Gevär Nordafrika

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEVÄR, Nordafrika, snapplås, 1800-tal, stock av trä, mässingsdekor, längd 165 cm

Skador och lagningar, ej fulltsändigt genomgånget

782560

2020-06-21