Ljuskrona empirestil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, empirestil, med 6 ljusarmar, elektrisk med 6 ljuspunkter, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, totalhöjd inkl. kedja ca 100, diameter 55 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, åldersrelaterat slitage
782591
2020-06-14