Ljuskrona empirestil

Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, empirestil, med 6 ljusarmar, elektrisk med 6 ljuspunkter, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, totalhöjd inkl. kedja ca 100, diameter 55 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, åldersrelaterat slitage

782591

2020-06-14