Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, 3 lådor, fanér i bla teak, handtag i brons, nyckel finns, höjd ca 86 samt 100x44 cm

Ställvis sliten i ytbehandlingen, bruks och åldersrelaterat slitage

782592

2020-06-14