Byrå
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, 3 lådor, fanér i bla teak, handtag i brons, nyckel finns, höjd ca 86 samt 100x44 cm
Ställvis sliten i ytbehandlingen, bruks och åldersrelaterat slitage
782592
2020-06-14