Servisglas Kosta

Servisglas Kosta
Servisglas Kosta
Servisglas Kosta
Servisglas Kosta
Servisglas Kosta
Servisglas Kosta
Servisglas Kosta
Servisglas Kosta

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVISGLAS, 9 st., ölglas, Kosta Boda, etikettmärkta, höjd ca 17,5 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

782593

2020-06-14