Brio träleksaker
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRIO, TRÄLEKSAKER, ca 1960-talet, 6 dlr, bl.a: Grävskopa samt dragleksak med hund samt "Build-a-Doggie, grävskopa samt build a doggie i originalkartong
Bruksslitage, grävskopa saknar skruv för fäste med hjul
782601
2020-06-14