Fåtölj
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben och skuren dekor, stoppad och med textil klädsel, mahogny, sitthöjd ca 45 cm
En lagning av fog vid armstödet, bruks och åldersrelaterat slitage
782607
2020-06-14