Skulptur i marmor

Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor
Skulptur i marmor

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR i form av kranium, 1800-tal, marmor, monterad på sockel i svärtat trä, höjd med sockel ca 12 cm, bredd 7,5 samt djup 9 cm

Smärre nagg, slitage

782669

2020-06-14