Filippo Morghen etsning

Filippo Morghen etsning
Filippo Morghen etsning
Filippo Morghen etsning
Filippo Morghen etsning
Filippo Morghen etsning
Filippo Morghen etsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FILIPP MORGHEN (1730-efter1807) efter Antonio Joli, Veduta del tempio esastilo perittero dalla parte di mezzo giorno, från Antichità di Pesto (Antiquities of Paestum) 1765, etsning, handkolorerad, tryckytan ca 27,5x39 cm

Vertikala veck, nagg och fläckar

782674

2020-06-14