Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, Afrika, 1900-tal, skuren i trä samt svärtad, höjd ca 39 cm
NAgg, torrsprickor och slitage
782683
2020-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här