William Sweetlove

William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): "Cloned Schnauzer with water bottle", återvunnen plast, signerad och numrerad 17/200, längd 55 cm, höjd 40 cm.

Möbeltassar undertill.

782685

2020-06-21