William Sweetlove

William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove
William Sweetlove

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): "Small cloned Penguin with water bottle", signerad och numrerad 189/300, plast (recycled plastic), höjd 40,5 cm

Möbeltassar undertill.

782686

2020-06-22