Jakthorn
2020-06-14
782691
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAKTHORN, 1900-talets första hälft, koppar och mässing, med dekorativa snoddar, längd ca 29,5 cm
Smärre bucklor