Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, 2 fat, 1 skål, Gustavsberg studio 1950-tal, fajans, handmålad polykrom dekor av blad och ränder, signerade Gustavsberg studio, längd 16-33,5 cm

Nagg samt fotnagg

782694

2020-06-14