Alex Rapp oljemålning

Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning
Alex Rapp oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

ALEX RAPP (1869-1927) stilleben, signerad samt daterad -13, olja på pannå, 43x51 cm

782705

2020-06-14