Soffbord av Fredrik Schriever-Abeln
Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
300 EUR
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, SOFFBORD, "Condor", 1960/1970-tal, bockformat underrede i betsat och lackerat trä, skivan i slipat glas 75 x 120 cm, höjd 49 cm.
Bruksslitage, små kantnagg, repor i glaset.
782707
2020-06-17