Soffbord av Fredrik Schriever-Abeln

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

300 EUR

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, SOFFBORD, "Condor", 1960/1970-tal, bockformat underrede i betsat och lackerat trä, skivan i slipat glas 75 x 120 cm, höjd 49 cm.

Bruksslitage, små kantnagg, repor i glaset.

782707

2020-06-17