4 - Matbord 1800-tal

4 - Matbord 1800-tal
4 - Matbord 1800-tal
4 - Matbord 1800-tal
4 - Matbord 1800-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, 2-delat, halvmåneforade delar, bonad björk, svarvade ben,1800-tal, höjd ca 77, Ø 172 cm

Renoverat, bruksslitage, iläggsskivor saknas

782708

2020-08-21