5 - Stolar rokokostil

5 - Stolar rokokostil
5 - Stolar rokokostil
5 - Stolar rokokostil
5 - Stolar rokokostil
5 - Stolar rokokostil
5 - Stolar rokokostil

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 6 + 2 karmstolar, rokokostil, bemålad bok med träskurna detaljer, stoppade, textilklädda sitsar, 1900-talets senare del, höjd ca 99, sitthöjd 46 cm

Brukslitage, någon stol ostadig

782709

2020-08-21