5 - Stolar rokokostil
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 6 + 2 karmstolar, rokokostil, bemålad bok med träskurna detaljer, stoppade, textilklädda sitsar, 1900-talets senare del, höjd ca 99, sitthöjd 46 cm
Brukslitage, någon stol ostadig
782709
2020-08-21